تبلیغات
:.:برو بچه های شهرک فجر:.: - نرم افزار کپی دی وی دی و پشتیبان گیری ویدئویی
:.:برو بچه های شهرک فجر:.:
جانم فدای رهبر

بازدید : مرتبه
تاریخ : شنبه 8 مرداد 1390

با اطمینان می توان گفت که DVD-Ranger سریعترین و آسان ترین مبدل و کپی کننده دی وی دی با کیفیت باور نکردنی می باشد. آیا به دنبال با کیفیت کامل و بدون عیب و نقص ویدئوی DVD هستید؟ آیا فکر می کنید پیدا کردن نرم افزاری که تمام امکانات برای رایت و کپی DVD را داشته باشد مشکل است؟
شرکت Pixbyte با بیش از 8 سال سابقه جدیدترین نسخه نرم افزار DVD-Ranger را منتشر کرده است. با تلاش بی وقفه این کمپانی یک تکنولوژی جدید به این نرم افزار اضافه شد.
برنامه ای مخصوص که امکان ضبط و کپی دیسک ها را برای شما فراهم میکند. این نرم افزار از الگوریتم های ویژه و بسیار سریع برای کاهش زمان کپی یک دی وی دی استفاده می کند. از مشخصات ویژه نرم افزار قابلیت کار به پایگاه داده های HotFix می باشد. این بدین معنیست که شما شانس ساخت پایگاه داده های شخصی از رسانه های خود را داشته و می توانید تمام فیلم های خود را در آن ذخیره کنید.

DVD-Ranger 3.6.1.6 - نرم افزار کپی دی وی دی و پشتیبان گیری ویدئویی

رابط کاربری DVD Ranger بسیار ساده و جذاب می باشد و می تواند به روش های مختلفی در تنظیماتش تغییر ایجاد شود. قابلیت ذخیره تنظیمات به خوبی اجرای فایل های دی وی دی ویدئویی در این نرم افزار وجود دارد. نرم افزار به اشتراک گذاشته شده توسط سایت دانلود رایگان نرم افزار راه حلی مناسب برای کپی سریع دیسک های شما بوده و شما را از هر گونه نرم افزار دیگری بی نیاز می کند.

منبع :www.freedownload.ir
رمز فایل :www.fdl.ir
دنبالک ها: دانلود یا حجم 14.7 مگابایت،
ارسال توسط علی محمدیان

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بطورکلی از وبلاگ و فروشگاه ما رضایت دارید؟پیوند های روزانه
تبلیغات بنری

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار