تبلیغات
:.:برو بچه های شهرک فجر:.: - نرم افزار آمار و احتمال محاسبه توزیع های احتمال و متناسب سازی
:.:برو بچه های شهرک فجر:.:
جانم فدای رهبر

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 12 مرداد 1390

در نظریه احتمال و آمار تابع توزیع احتمال بیانگر احتمال هر یک از مقادیر متغیر تصادفی (در مورد متغیر گسسته) و یا احتمال قرار گرفتن متغیر در یک بازه مشخص (در مورد متغیر تصادفی پیوسته) میباشد. نرم افزار تخصصی آمار و احتمال EasyFit Professional یک نرم افزار متناسب سازی توضیع های تصادفی است که برای پیش بینی تناسب داده های تصادفی در زمینه های آمار و احتمال, داده کاوی, مهندسی شیمی, مهندسی هوا فضا, پردازش تصاویر, بررسی بازار مهندسی اقتصاد و مهندسی ریسک و کاوش پیش بینی استفاده می شود. این نرم افزار کاربردی داده های تصادفی را دریافت کرده و احتمال Fittng توزیع ها را بررسی می کند.

EasyFit اجازه می دهد تا به صورت خودکار و یا دستی تعداد زیادی از توزیعها به داده های خود را انتخاب کنید و بهترین مدل مناسب را در کسری از ثانیه به دست آورید. از امکانات EasyFit می توان به اتوماتیک بودن پروسه انجام اشاره کرد که باعث صرفه جویی بین 70 تا 95% در زمان محاسبه نسبت به روش های دستی می شود. همچنین می توانید در هزینه های خود نیز صرفه جویی کنید. زیرا از تولید خطاهای پیش بینی نشده در محاسبات جلوگیری می شود. با پیش بینی متناسب بودن توزیع ها از کیفیت پروژه خود اطمینان حاصل کنید.

MathWave EasyFit Professional 5.50 - نرم افزار آمار و احتمال محاسبه توزیع های احتمال و متناسب سازی

MathWave EasyFit Professional توسط محققان و مهندسان و آنالیزر های حرفه در سطح سازمان ها و صنایع گسترده استفاده شده است و پاسخ مثبت دریافت شده است. حتی در پزشکی نیز این نرم افزار کاربرد دارد. به طور کلی تمام کارهایی که با یک سری داده تصادفی آماری کار دارند می توانند از نرم افزار محاسبه توزیع های احتمال برای متناسب سازی داده ها استفاده کنند. شما می توانید هم جداگانه آن را نصب کنید هم به عنوان یک پلاگین بر روی اکسل Excel آن را اضافه کنید.

منبع :www.freedownload.ir
رمز فایل :www.fdl.ir

دنبالک ها: دانلود با حجم 6.05 مگابایت، **کلیک کن**،
ارسال توسط علی محمدیان

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بطورکلی از وبلاگ و فروشگاه ما رضایت دارید؟پیوند های روزانه
تبلیغات بنری

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار