تبلیغات
:.:برو بچه های شهرک فجر:.: - نرم افزار ساخت دیسک شخصی
:.:برو بچه های شهرک فجر:.:
جانم فدای رهبر

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 24 شهریور 1390

KaKa Private Disk نرم افزار است برای محافظت از اطلاعات حساس که سایت دانلود نرم افزار رایگان برای محافظت از داده های شما به اشتراک گذاشته است. نرم افزار ساخت دیسک شخصی می تواند از اطلاعات حساس و مهم شما بر روی نوت بوک، رایانه های شخصی و فلش دیسک به خوبی مراقبت کند. نرم افزار Private Disk قابل حمل برای ایجاد دیسک مجازی بر روی کامیپوتر شما مورد استفاده قرار می گیرد.
برنامه امنیتی ساده و کارآمد شما چگونگی کار با این نرم افزار را به دلیل محیط جذاب و کاربرپسندی که دارد تنها در چند ثانیه یاد خواهید گرفت. شما می توانید با استفاده از این نرم افزار بیشمار درایو خصوصی برای خود ایجاد کنید. در این نرم افزاری نیازی نیست که شما در هنگام ساختن درایو مجازی برای آن حجم تعیین کنید؛ زیرا این نرم افزار با توجه به حجم استفاده شده از آن سایز درایو مجازی را کم و یا زیاد خواهد کرد.

KaKa Private Disk 3.50 - نرم افزار ساخت دیسک شخصی

برخی از امکانات نرم افزار دیسک خصوصی

  • درایور فایروال: به شما اجازه می دهد تا اطلاعات خود را از ویروس و سایر نرم افزارهای بد محافظت کنید.
  • رمز عبور محافظت شده: به شما اجازه می دهد تا برای ورود به نرم افزار یک رمز ورود بگذارید و همچنین برای درایوهای مختلف رمز عبورهای متفاوتی را قرار دهید.
  • قابل حمل: به شما اجازه می دهد تا یک درایو قابل حمل نصب کنید. مانند یو اس بی درایو و سپس می توانید آن را بر روی هر کامیپوتر دیگری نصب کنید.
  • نکته قابل توجه برای این نرم افزار آن است که هنگامی شما اطلاعات خود را توسط آن محافظت می کنید، هیچ راهی برای بازگرداندن آن اطلاعات بدون رمز عبور مناسب وجود ندارد.
منبع:www.freedownload.ir
رمز فایل:www.fdl.irدنبالک ها: دانلود با حجم 2.2 مگابایت،
ارسال توسط علی محمدیان

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بطورکلی از وبلاگ و فروشگاه ما رضایت دارید؟پیوند های روزانه
تبلیغات بنری

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار