تبلیغات
:.:برو بچه های شهرک فجر:.: - معرفی کامل علم مغناطیس درمانی
:.:برو بچه های شهرک فجر:.:
جانم فدای رهبر

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 11 دی 1390

مغناطیس درمانی

بگزارین با چند سوال ساده ولی تامل برانگیز این گزارش را آغاز کنیم:
توجه کرده اید وقتی در دامان جنگل و طبیعت میروید: خواب عمیق و راحتر ، لذت بیشتری برای خوردن غذا ، احساس بیشترشادابی و.. خواهید داشت؟؟
چرا سوخت وسوز بدنتان به درستی انجام نمیشود و دچار اندام نا موزون، اضافه وزن ودر نهایت چاقی شداید؟
علت اینکه بعد از تماشای تلویزیون ، کار با کامپیوتر، صحبت با گوشی همراه، ماندن در ترافیک و... دچار سردرد، خستگی و بی حوصله میشوید چیست؟؟


علت این امراض چیست???
توضیح جامعی در مورد مغناطیس:
بزرگترین میدان مغناطیسی دنیای ما زمین است که میدان آن تا 100,000کیلومتری زمین موثر است.تغیر و تحولات این میدان مغناطیسی بر روی تمامی حیات این کره تاثیرات زیادی دارد.
200 سال قبل از میلاد مسیح یک فیزیکدان یونانی در می یابد استفاده از آهن ربا در کاهش دردهای موضعی تاثیر مثبتی دارد حکیم ابو علی سینا نیز از آهن ربا در درمان بیماری ها استفاده می نموده سنگ درمانی میتواند به نوعی پیشینه این درمان باشد 70 .سال پیش از میلاد ملکه رم باستان کلِئوپاترا برای حفظ زیبایی خویش روی پیشانی یک تکه آهن ربا نصب می کرده و راز دوام زیبایی خود را در آن می دانسته است.
در آلمان از این نیرو در صنایع مختلف از جمله کشاورزی و باغ داری استفاده می شود به این صورت که میوه ها و سبزی هایی تهیه میشود با نام (بایو) که توسط آبهای مغناطیسی آبیاری شده و تحت تاثیر این نیرو رشد میکنند که این محصولات به علت مغذی تر بودن و اثرات مثبت آن گران تر از نوع معمولی آن است.همینطور استفاده از مغناطیس در کشاورزی باعث 50 تا 100 درصد رشد بیشتر میوه ها و سبزی ها شده است.
جالب اینکه در زمانهای قدیم کسانی که دچار غش می شدند دور آنها خط فلزی می کشیدند .
در همین عصر خودمان نیز بارها دیده و یا شنیده ایم که کسانی که دچار هیجانات عصبی و شوک می شدند طلا را به داخل آب می انداختند و بعد آب را به خورد طرف می دادند.
بهر حال طب مغناطیس بعنوان یک متد مکمل ( نه درمان ) و بدون زیان استفاده می شود
و جالب است بدانید که طبق آمار 140 میلیون نفر تا به امروز از مغناطیس درمانی استفاده کرده اند که 80 درصد آنها جواب مثبت موثری در بهبود بیماریشان گرفته اند .
با استفاده از یک سری درمان های مغناطیسی و همراه داشتن یک سری از این وسایل میتوانیم از بسیاری از این اختلالات جلوگیری کنیم.امروزه به درمان های مغناطیسی درمان هزاره سوم گفته می شود که به علت اثرات منفی داروهای شیمیایی و گرانی بر خی از آنها جایگزین آن می شود.علت دیگر استفاده از آن ارزان بودن مغناطیس است زیرا انرژی آهن ربا بر خلاف سایر انرژی ها مصرف نمی شود بلکه به منبع خود به صورت چرخشی باز می گردد وعمر آهن ربا بین 10 تا 30 سال می باشد.
به طور کل مغناطیس در جایی اثر میگذارد که آب وجود داشته باشد به همین علت بهترین تاثیر آن بر خون می باشد
یکی از آزمایشات انجام شده بر روی ماهی های کوچک قرمز(ماهی های عید)بوده ،همینطور که همه ما تجربه کردیم اگر آب ظرف رو هر 2_3 روز یک بار تعویض نکنیم ماهی های داخل ظرف بیمار می شوند و میمیرند ولی همین ماهی ها را در آب مغناطیسی شده قرار دادند و آب آن را تعویض نکردند و جالب این که انها حداقل 6 تا 8 ماه زنده ماندند.
مغناطیس در درمان بیماریها و مشكلات جسمانی زیر بسیار موثر است:
کاهش کلسترول /کاهش عفونت در بدن /تنظیم فشار خون /بهبود سریعتر شکستگی استخوان ها /حرکت ودفع شدن سنگ کلیه /تاثیر و کاهش دردهای مختلف عضلانی و مفاصل و ماهیچه ای/جلوگیری از کاهش توانایی بدن /دیابت /استرس و عصبانیت /دلشوره بی دلیل و اضطراب /از بین بردن خستگی چشم و جلوگیری از روند تضعیف چشم /میگرن وسردرد های عصبی /دردهای سینوسی /کاهش روند التهاب و دردهای روماتیسمی /سرفه های شدید وآسم /بی خوابی وپر خوابی مفرط /چاقی و لاغری مفرط /مشکلات گوارشی ویبوست /نقرس
طبق آخرین تحقیق دانشمندان و محققین بیش از 67% عوامل و بیماریها به خاطر تاثیرات منفی پرتوهای وسایل مغناطیسی مزاحم(استرس)بر روی بدن می باشد


ارسال توسط علی محمدیان

آخرین مطالب
آرشیو مطالب
نظر سنجی
بطورکلی از وبلاگ و فروشگاه ما رضایت دارید؟پیوند های روزانه
تبلیغات بنری

دانلود اهنگ

دانلود

دانلود رایگان

دانلود نرم افزار

دانلود فیلم

دانلود

شادزیست

قالب وبلاگ

لیمونات

شارژ ایرانسل

تک باکس

دانلود نرم افزار